KOZALAK ŞURUBU
KOZALAK ŞURUBU
KOZALAK ŞURUBU 700 ML

KOZALAK ŞURUBU

5,00
Fiyat : ₺170,00(KDV Dahil)

 660 ml

:

KOZALAK ŞURUBU 700 ML

 

Bağışıklığınızı Güçlendirecek Kozalak Şurubu Pek çok yerde ev dekorunda ve çeşitli süs malzemelerinde kullanılan kozalak, çam ağaçlarından toplanır. Çam kozalağı üzerine yapılan araştırmalar, kozalağın sağlık için oldukça faydalı olduğunu kanıtlar niteliktedir. Kozalağın yapısında bulunan mineral ve vitaminleri en iyi şekilde almak için son günlerde pek çok kişinin dilinde çam kozalağı şurubu dolanmaktadır.

Kozalak Şurubu Faydaları – Bakın Nelere İyi Geliyor!

1) Solunum Yolunu Rahatlatır Kozalak şurubu neye iyi gelir diye merak ediyorsanız bu faydalı şurubun nefesi rahatlattığını ifade edebiliriz. Solunum yolunda oluşan enfeksiyon ve çeşitli hastalıklar kozalak şurubu sayesinde iyileştirilebilir. Sık sık öksürük problemi yaşıyorsanız, konuşurken nefes darlığı yaşıyorsanız siz de en kısa zamanda doğal kozalak şurubu tüketebilirsiniz.

2) Bağışıklık Sistemini Güçlendirir Çam kozalağının yapısında bulunan faydalı mineraller, bağışıklık sistemini güçlendirme konusunda etkili sonuçlar verir. Kozalak şurubu, bağışıklık sistemini koruyan ve güçlendiren bitkisel bir takviyedir. Eğer düzenli kozalak şurubu tüketirseniz mevsim geçişlerine karşı vücudunuzu korumuş olursunuz. Böylece hastalıklardan uzak bir yaşam sürebilirsiniz.

3) Strese İyi Gelir Yapılan araştırmalar kozalak şurubunu içen kişilerin rahatladığını ve sakinleştiğini belirtmektedir. Dinlendirici özelliği olan kozalak şurubu stresi ve strese bağlı hastalıkları yok etmektedir. Gergin geçen günlerin ardından, uyku problemi yaşadığınız dönemlerde kozalak şurubu tüketebilirsiniz.

4) Mikropları Temizler Vücuda zarar vermeye çalışan bakteri ve virüsler, kozalak şurubu sayesinde temizlenir. Enfeksiyon, iltihap gibi durumları bitkisel bir destekle yok etmek için kozalak şurubunu tüketebilirsiniz. Arınmış bir bedene kavuşmak ve daha sağlıklı vücut fonksiyonlarına sahip olmak için kozalak şurubu ile tanışmalısınız.

5) Saçları Besler Kozalak şurubunun faydaları arasında saçları besleme görevi de yer alıyor. Kurumuş ve yıpranmış saçlarınız varsa, kozalak şurubu sayesinde saçlarınıza canlılık ve vitamin katabilirsiniz. Dilerseniz bir miktar saç maskesine ekleyerek dilerseniz kozalak şurubunu düzenli tükerek faydalarını alabilirsiniz.

6) Ağız ve Diş Sağlığını Korur Ağız ve diş sağlığı konusunda hassas olanlara kozalak şurubu öneriliyor. Kendine has bir aroması olan kozalak şurubu ağız içinde bakteri üremesine engel oluyor. Diş çürümesine engel olan kozalak şurubu, dişlerin daha sağlıklı görünmesine destek olur. Ağız içinde oluşan yaraların iyileşmesi için de kozalak şurubunu tüketmeniz önerilir.

7) Vücudu Canlandırır Kozalak şurubu vücudun ihtiyacı olan enerjiyi sağlamaktadır. Gün içinde daha aktif ve enerjili olmak isterseniz kozalak şurubunu ölçülü tüketebilirsiniz.

Kendinizi daha dinamik hissetmek istediğinizde ve hareketli bir güne hazırlanırken kozalak şurubundan faydalanabilirsiniz.

KULLANIM ŞEKLİ; Sabah, akşam aç karna 1 yemek kaşığı şeklinde tüketilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR